KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327475
nr 1332 7475
Birger Strååt
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad 43. Olja på pannå, 45x38 cm
Birger Strååt, född 1914 i Norrköping, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:33:47
100 kr
200 kr
Birger Strååt
Läs mer om Birger Strååt